ГІРНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №19 СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 





МОН Національна гаряча лінія Національна гаряча лінія IPPO IPPO Сайт Лілії Калашнікової Сайт вчителя інформатики Гулая І. І. Сайт міської ради старшокласників міста Селидове МОН Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Розклад

РОЗКЛАД

державної підсумкової атестації навчальних досягнень

учнів 9 класу Гірницької ЗОШ І – ІІ  ступенів № 19

Селидівської міської ради

за 2016 – 2017 навчальний рік

 

№ з/п

Клас

Дата

Час проведення

К – ть

годин

Предмет

Форма проведення

Вчитель

Комісія

 

 

1

9

30.05.2017р

900 – 1000

60 хв

Українська мова

Письмово

диктант

Оганесян В.А.

Голова комісії Гапонова О.І.

Член комісії Калашнікова Л.В.

 

 

2

9

03.06.2017р.

900 – 1000

60 хв

Англійська мова

Письмово

(тести)

Лук'яненко І.С.

Голова комісії Гапонова О.І.

Член комісії Калашнікова Л.В.

 

3

 

9

09.06.2017р.

 

900 – 1115

135 хв

Математика

(алгебра, геометрія)

Письмово (контрольна робота)

Пащенко В.В.

Голова комісії Гапонова О.І.

Член комісії Гулай І.І.

 

 

Додаток         

СКЛАД АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ

для проведення державної підсумкової атестації у 9-му класі

Гірницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №19

Селидівської міської ради Донецької області

30.05.2017р.

Українська мова

Письмово

(диктант)

Голова комісії: Гапонова Олександра Іванівна, директор школи, освіта вища, кваліфікаційна категорія – вища.

Члени комісії :

Оганесян Валентина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, освіта вища, кваліфікаційна категорія – вища.

Калашнікова Лілія Володимірівна, вчитель молодших класів, освіта вища, кваліфікаційна категорія – вища, вчитель-методист.

03.06.2017р.

анлійська мова

Письмово

(тести)

Голова комісії: Гапонова Олександра Іванівна, директор школи, освіта вища, кваліфікаційна категорія – вища.

Члени комісії:

Лук`яненко Інна Сергіївна, вчитель англійської мови, освіта базова вища, кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

Калашнікова Лілія Володимірівна, вчитель молодших класів, освіта вища, кваліфікаційна категорія – вища, вчитель-методист.

09.06.2017р.

математика

(алгебра, геометрія)

Письмово

(контрольна робота)

Голова комісії: Гапонова Олександра Іванівна, директор школи, освіта вища, кваліфікаційна категорія – вища.

Члени комісії:

Пащенко Вікторія Вікторівна, вчитель математики, освіта вища, кваліфікаційна категорія –вища

Гулай Ігор Ігорович, вчитель інформатики, освіта вища, кваліфікаційна категорія –ІІ